Hakkımızda


 

Badem Akvaryum, ithalatı, imalatı, olan pet ürünlerini toptan ve perakende üzerinden satış yapmak için 2018 yılında kurulmuş, kısa zaman içerisinde Türkiye’nin önde gelen perakende mağazalarından biri olmayı başarmıştır. Dinamik bir yapıya sahip olan Badem Akvaryum, hem perakende hem de sanal ortamda sizlere en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendini yenilemektedir.

 

Badem Akvaryum'un temel prensibi, müşteri memnuniyeti ve tüketici haklarına saygıdır. Badem Akvaryum, geliştirdiği sistemlerde en iyi hizmetleri kendisine referans alır. Badem Akvaryum bu güne kadar binlerce müşterisinin siparişini sorunsuz yerine getirmiştir. Pet sektörü içersin de, sevimli dostlarımızın ve sizlerinin istekleri doğrultusunda ihtiyacınız olan tüm hizmetleri, bütünleşik ve tek noktadan vermeyi hedeflemektedir.

 

Badem Akvaryum hızlı ve güvenli alışveriş yapabilmeniz için gerekli tüm teknolojik donanıma sahiptir. Badem Akvaryum'un hedefi istediğiniz ürünleri sorunsuz, güvenli, ekonomik ve en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır.

 

Badem Akvaryum'a duyduğunuz güven için teşekkür ederiz.

 

Badem Akvaryum müşteri memnuniyeti konusundaki hassasiyetini arttırarak sürdürecektir.

Saygılarımızla,www.bademakvaryum.com

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?